Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG
50wiea.png

Spotkanie informacyjne

lubuskie.JPG

Biuro Karier oraz  Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na  spotkanie informacyjne, które odbędzie się  24 maja 2017 r. w godz. od 10:00 do 13:00 na Uniwersytecie Zielonogórskim, ul. Podgórna 50, Campus A, budynek A-0, sala nr 12 (Sala Rady Wydziału Ekonomii i Zarządzania).

Jeśli chcesz się dowiedzieć na jakie wsparcie mogą liczyć osoby młode z funduszy europejskich przyjdź koniecznie na spotkanie  dot. bezzwrotnej dotacji na szkolenia, kursy, staże i praktyki oraz środki na otworzenie własnego biznesu.

Program dla Ambasadorów DPS Software

DPS ambasador.jpg


Szukamy kreatywnych, ambitnych studentów zainteresowanych tematyką CAD/CAM/CAE/PDM/PLM,  którzy chcą się rozwijać w tym kierunku i podnosić swoje kwalifikacje.Na Ambasadora może aplikować każdy student kierunku technicznego, zarówno studiów I stopnia, jak i II stopnia. Jeśli chcesz wziąć udział w programie, wyślij swoje CV i krótką prezentację w Power Point. Prezentacja powinna zawierać informacje o Tobie – przedstaw się nam, napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w programie. W prezentacji powinny się też znaleźć Twoje pomysły na aktywności związane z funkcją Ambasadora DPS Software.

 

Zgłoszenia należy przesłać elektronicznie na adres: kariera@dps-software.pl, wpisując w temacie wiadomości: „Ambasador DPS Software- zgłoszenie”. Do programu można zgłaszać się od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 r.

 

Wiecej na stronie.

Zostań Ambasadorem PZU

Ambasador PZU.png

 

Dołącz do płatnego Programu Ambasador i zdobądź cenne doświadczenie promocyjno-organizacyjne wspierając działania wizerunkowe PZU na uczelniach i w mediach społecznościowych.
Jesteś ambitny, szukasz wyzwań? Działasz w organizacji i tworzysz ciekawe inicjatywy? Ten program jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki PZU zdobędziesz cenne doświadczenie i poznasz ludzi z całej Polski. 

Nie zwlekaj, wyślij swoje CV i kilka słów o sobie na adres:  najlepszastrona@pzu.pl

Więcej informacji na  stronie PZU lub bezpośrednio u obecnego szczecińskiego Ambasadora- Alicji Remiszewskiej: szczecin@ambasadorpzu.pl

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne IPS

IPS.jpg

 

Po raz kolejny mamy przyjemność ogłosić, że ruszył nabór na Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne IPS. Jeśli masz ukończone studia wyższe, nie więcej niż 30 lat, mówisz dobrze po niemiecku, jesteś zainteresowany wydarzeniami z życia politycznego i społecznego i angażujesz się na rzecz swojej społeczności- to stypendium jest dla ciebie!

Zgłoszenia do 30 czerwca. Szczegóły na stronie.

Hackaton Oriental EOVation Gdańsk

EoVation.png

Chcesz przyczynić się do powstania rozwiązań będących odpowiedzią na zmiany klimatyczne zachodzące na świecie? Weź udział w 24-godzinnym hackatonie EoVation, który odbędzie się 26-27 maja w Gdańsku. Na najlepsze zepsoły czekają atrakcyjne nagrody!

Program Stażowy w DB Schenker

DB.jpg

 

Trwa kolejna edycja płatnego programu stażowego DB Schenker. Na studentów i absolwentów czeka 19 miejsc stażowych w 12 lokalizacjach w Polsce. Stażyści swoich sił będą mogli spróbować m.in. w dziale sprzedaży, obsługi klienta, logistyce lądowej, biznesie lotniczym oraz zespołach: HR i marketingu.

Aplikować można do 15 maja br.
 

Aplikacje do programu stażowego DB Schenker można składać do 15 maja br. na stronie www.dbschenker-student.pl.
Każda osoba, która zdobędzie miejsce stażowe może liczyć na 3 miesięczną umowę o pracę (od 1 lipca 2017r.), samodzielne projekty, opiekuna stażu, program opieki medycznej i kartę Multisport.

 

Więcej szczegółów na: www.dbschenker-student.pl i www.facebook.com/DBSchenkerPLKariera

PROGRAM ROZWOJOWY DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA - CENTRUM DYSTRYBUCJI I OPERACJE SKLEPOWE

Aplikuj do 15 czerwca!

Tesco Ekstraklasa.jpg
letni staż kariera.jpg
Saint Gobain.jpg
Liderzy OZ.jpg
Stypendium DBU.png
Kv_studentka_05102016-1.jpg
Cinkciarz_praktyki.png

V edycja konkursu „swissstandard.pl Od teorii do praktyki”

OdTeoriDoPraktyki.png

Rusza V, 2017/2018 edycja konkursu na prace dyplomowe organizowanego przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą. Konkurs przebiega w II etapach i skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim.  Zgłoszenia tematów w I etapie można przesyłać do 30.11.2017. W II- możliwe jest skorzystanie z pomocy merytorycznej i konsultacji z wybranym Partnerem.

Partnerami merytorycznymi i fundatorami nagród- płatnych programów stażowych i wartościowych nagród rzeczowych – są firmy członkowskie Izby, beneficjenci znaku szwajcarskiej jakości „swissstandards.pl”.

Dodatkowe informacje o konkursie : www.odteoriidopraktyki.pl

Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee

Program Eurocash.jpg

Łatwo nawiązujesz kontakty, nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i czujesz się urodzonym sprzedawcą? Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee, poznaj świat biznesu od podstaw i pnij się po szczeblach kariery!

 

Uczestnicy programu mogą rozwijać się w jednej z kilkunastu jednostek biznesowych. Najczęściej są to jednostki: Eurocash Alkohole, Eurocash Franczyza, Faktoria Win, Eurocash Dystrybucja, Eurocash Cash&Carry.

Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat i stanowi dopiero początek Twojej drogi zawodowej. Przy wsparciu Mentora planujesz ścieżkę swojego rozwoju i od Ciebie zależy, jak się ona ukształtuje.

Udział w programie może wymagać zmiany miejsca zamieszkania na terenie całego kraju. Relokację wspieramy dodatkiem mieszkaniowym.

Rekrutacja do Programu trwa cały rok, a moment rozpoczęcia pracy jest ustalany indywidualnie.

 

Więcej informacji: http://kariera.eurocash.pl/program/sales-and-operations

PPL Eurocash.jpg
Nokia_summer-trainee-2016.jpg
marsz na staz.jpg

Program Stażowy w Wyborowa Pernod Ricard

staż wyborowa.jpg

 

Prowadzimy dwa programy stażowe: „Dobry Start Procentuje” w biurze w Warszawie i „Zaprocentuj w Wyborowej” w naszych zakładach produkcyjnych w Zielonej Górze i Poznaniu.
 

Co zyskasz odbywając Staż w Wyborowa Pernod Ricard?

- Płatny staż trwający 12 miesięcy
-  Wyjątkową przygodę w świecie marek premium o bogatej historii
-  Samodzielną realizację projektu
-  Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie
-  Wsparcie Opiekuna Merytorycznego, który zadba o Twój rozwój oraz Opiekuna HR, który zapozna Cię ze sposobem pracy i kulturą organizacji
-  Pracę w serdecznej atmosferze wśród ludzi z pasją
-  Elastyczne godziny pracy
 
Więc jeśli:
Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów wyższych
Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2 wg. CEFR
Płynnie posługujesz się programem Excel, Power Point
Świetnie organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety
Masz umiejętności analityczne, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością
Masz pozytywne nastawienie i jesteś zaangażowana/y
Masz dużą energię do działania i chętnie wychodzisz z inicjatywą

To czekamy właśnie na Ciebie!

Alikuj.

Darmowe zagraniczne kursy

edx.png

Na stronie   www.edx.org znajduje się ciekawa oferta bezpłatnych kursów.  W zależności od zainteresowań można zapisać się na kurs z dziedziny informatyki, ekonomii, sztuki, inżynierii i wielu innych, a nawet uczyć się języków obcych.

Kursy prowadzone są na wielu zagranicznych uczelniach
m.in. Massachusetts Institute of Technology, Harvard University, University of California, Berkeley, California Institute of Technology, Columbia University, Cornell University,Politechnika Federalna w Lozannie, Princeton University, Stanford University, University of Toronto i wiele innych.
Większość kursów jest prowadzona w języku angielskim, ale oferowane są również kursy w języku chińskim, francuskim, hiszpańskim, tureckim oraz kilku innych
 

Uczestnictwo w kursach oferowanych przez organizację jest bezpłatne, jednak jeżeli użytkownik jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę, musi uiścić opłatę wahającą się do około 50 do 100 dolarów.

Humanity in Action Fellowship 2017

Programy stażowe w Kongresie Stanów Zjednoczonych oraz Parlamencie Europejskim

Na zgłoszenia czekamy do 29 stycznia 2017!

Nie zgadzasz się na dyskryminację i łamanie praw człowieka? Niepokoi Cię nasilająca się fala mowy nienawiści? Chcesz coś z tym zrobić i działać na rzecz demokracji i zmieniać swoje otoczenie, Polskę lub świat?
Fundacja Humanity in Action Polska zaprasza zainteresowanych/ne studentów/ki i absolwentów/ki z Polski i Ukrainy do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator idei”(Humanity in Action Fellowship 2017). Tegoroczne edycje programu odbędą się w dniach 26 maja – 25 czerwca 2017 r. w Warszawie, Sarajewie i Berlinie oraz od 5 do 30 lipca 2017 r. w Atlancie.

 

Aplikuj już teraz i dołącz do sieci aktywistów działających na rzecz praw człowieka i społeczeństwa obywatelskiego!
Więcej informacji?
http://www.humanityinaction.org/apply
http://uprzedzuprzedzenia.org/humanity-in-action-fellowship-2017/
Email: poland@humanityinaction.org