Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego Biuro Karier Uniwersytetu Zielonogórskiego
gb.JPG
de.JPG

BEZPŁATNE SZKOLENIA

biuro.jpg

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach w Wielkopolsce z  AutoCADa, AutoCADa Mechanicala i Inventora organizowanych w ramach projektu  „aCADemia 50+. Zostań certyfikowanym projektantem”.

 

Szkolenia skierowane są dla osób, które ukończyły 50 lat. Szczegółowe informacje można znaleźć TYM miejscu

LiderAP.jpg

Praktyki u Marszałka

lubuskie.JPG

Chciałbyś poznać pracę w urzędzie od środka? W lipcu, sierpniu i wrześniu studenci studiów stacjonarnych z Lubuskiego będą mogli odbyć bezpłatne praktyki w urzędzie marszałkowskim.

 

Preferowane kierunki studiów to między innymi: prawo i administracja, zarządzanie, ekonomia i finanse, ochrona środowiska, geodezja, rolnictwo, geologia, polityka społeczna, geografia, kulturoznawstwo oraz informatyka.

Praktyka będzie bezpłatna i potrwa 1 miesiąc, obejmie maks. 150 godzin zegarowych. Student będzie mógł uczestniczyć tylko w jednej miesięcznej praktyce
w danym roku kalendarzowym. Studenci odbędą praktyki w komórkach organizacyjnych urzędu, z uwzględnieniem kierunku studiów, który powinien być
zbieżny z zakresem zadań realizowanych w departamencie.

Studenci zainteresowani odbyciem praktyki w Urzędzie powinni wypełnić czytelnie wniosek i przesłać do 30 czerwca wypełnione zgłoszenie pocztą na adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze
ul. Podgórna 7,
65-057 Zielona Góra
lub złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu w godzinach pracy Urzędu.


Wniosek, regulamin oraz więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej:
http://bip.lubuskie.pl/606/Praktyki_u_Marszalka/

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2018

Deutsche Bundestag.jpg

Czy chcesz pracować w niemieckim parlamencie? Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego pięć miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego (Internationales Parlaments-Stipendium IPS) w Berlinie.

Termin zgłoszeń 30 czerwca 2017 r.

Więcej na stronie Bundestagu.

Perceptus IT Security Academy – Zdalne zarządzanie bezpieczeństwem

perceptus.jpg

II edycja Perceptus IT Security Academy powoli zmierza ku finałowi. Zapraszamy na ostatnie zajęcia tej edycji, podsumowujące cykl poświęcony zagadnieniom endpoint protection, które odbędą się w dniu 13 czerwca (wtorek) o godzinie 17 w sali 115, w budynku Wydziału Informatyki, Elektrotechniki i Automatyki Uniwersytetu Zielonogórskiego

W trakcie wykładu poruszone zostaną kwestie dotyczące centralnego zarządzania bezpieczeństwem całej sieci, w tym stacji roboczych, serwerów czy smartfonów z Androidem, przy wykorzystaniu nowoczesnej konsoli. Zostaną omówione jej funkcje oraz zaprezentowane przykładowe zadania. Zapraszamy

 

 

 

make me!2017

plakat konkursu-1.png

Do 2 lipca trwa nabór do konkursu make me! 2017.

Konkurs make me! to kluczowy element Łódź Design Festival realizowany od jego drugiej edycji; obecnie jeden z najpoważniejszych międzynarodowych konkursów dla projektantów młodego pokolenia. Adresowany jest nie tylko do designerów, ale także adeptów kierunków artystycznych i projektowych. Dedykowany wszystkim, których do procesu projektowego zapala impuls wywołany dostrzeżeniem potrzeby lub problemu.

Prace oceniane są dwuetapowo przez specjalnie dobrane, różnorodne w swoich zainteresowaniach grono jury. W pierwszej kolejności, na podstawie przesłanych formularzy, wybieramy około 20 najlepszych projektów, które prezentowane są później podczas festiwalu na wystawie pokonkursowej.

W drugim etapie wybierany zostaje zwycięzca, który otrzymuje nagrodę główną – PARADYŻ AWARD 20,000 PLN, ufundowaną przez Mecenasa Festiwalu - Ceramikę Paradyż. W drugim etapie zostaną także wybrani laureaci nagród dodatkowych, m.in. nagrody specjalnej w wysokości 10,000 PLN

Sprawdź szczegóły na stronie:  www.makeme.lodzdesign.com

Znajdż stypendium!

mojestypendium.jpg

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych.
W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach: www.mojestypendium.pl.

Staże w Europejskim Centrum Rozwoju Szkolenia Zawodowego

eurodesk.jpg

Europejskie Centrum Rozwoju Szkolenia Zawodowego, oferuje  dziewięciomiesięczny staż dla młodego absolwenta studiów wyższych, doktoranta lub osoby, która właśnie ukończyła studia i rozpoczyna karierę zawodową.

Staż rozpoczyna się 1 października i trwa do końca czerwca. Służy zdobyciu doświadczenia zawodowego w pracy w jednym z działów CEDEFOP.
Kryteria sa opisane na stronie projektu.

Granty szkoleniowe:
Stażyści otrzymują grant w wysokości 896.8 euro miesięcznie. Osoby niepełnosprawne mogą dodatkowo otrzymać dodatek w wysokości 50% podstawowej sumy grantu. Osoby mieszkające w Salonikach otrzymają 672.6 euro miesięcznie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa: 22 czerwca 2017 r., o godz. 15 czasu greckiego (+1 godzina czasu polskiego).

NOKIA_baner_30.06-1.jpg
Stypendium DBU.png
Młodzież z POWEREM.jpg
Praktyki dla studentów prawa, Omni Modo.jpg
50wiea.png

ZAPRASZAMY NA PRAKTYKI DO MEKSYKU!

Meksyk.png

Ambasada  RP  w  Meksyku zaprasza studentów na praktyki  w referacie polityczno
- ekonomicznym, kultury, administracji i  w konsulacie.
Praktyki to  okazja do zdobycia nowego doświadczenia, podszkolenia języka hiszpańskiego, zapoznania się z pracą urzędu i specyfiką dyplomacji.Ogólne  informacje dotyczące  praktyk  studenckich  i absolwenckich    oraz    wolontariatu
w placówkach zagranicznych, a także wzory formularzy zgłoszeniowych znajdą Państwo na stronie internetowej MSZ:  
http://www.msz.gov.pl/pl/ministerstwo/praca_i_kariera/praktyki/Praktyki są bezpłatne, a Ambasada nie pokrywa kosztów przejazdu, zakwaterowania, wyżywienia ani ubezpieczenia osoby odbywającej praktykę.

 

Pytania i zgłoszenia prosimy kierować na
adres poczty elektronicznej: meksyk.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Ruszyła 10. edycja praktyk One Level Up

On Level Up.png

Chcesz zdobyć wiedzę biznesową i uczyć się od najlepszych? Zarządzać własnymi projektami i pracować z fantastycznymi ludźmi?

Jeśli tak, dołącz do nas.

 

Zapraszamy  na  dwumiesięczne, płatne praktyki wakacyjne, które odbywają się zarówno w biurze głównym jak i wybranych oddziałach firmy.

 

Zapewniamy profesjonalną rekrutację, wsparcie opiekuna przez cały czas trwania praktyki oraz dodatkowe szkolenia.

 

Więcej na stronie: http://kariera-provident.pl/dla-studentow/one-level-up.html
 

Zostań Ambasadorem PZU

Ambasador PZU.png

 

Dołącz do płatnego Programu Ambasador i zdobądź cenne doświadczenie promocyjno-organizacyjne wspierając działania wizerunkowe PZU na uczelniach i w mediach społecznościowych.
Jesteś ambitny, szukasz wyzwań? Działasz w organizacji i tworzysz ciekawe inicjatywy? Ten program jest właśnie dla Ciebie!

Dzięki PZU zdobędziesz cenne doświadczenie i poznasz ludzi z całej Polski. 

Nie zwlekaj, wyślij swoje CV i kilka słów o sobie na adres:  najlepszastrona@pzu.pl

Więcej informacji na  stronie PZU lub bezpośrednio u obecnego szczecińskiego Ambasadora- Alicji Remiszewskiej: szczecin@ambasadorpzu.pl

Program dla Ambasadorów DPS Software

DPS ambasador.jpg


Szukamy kreatywnych, ambitnych studentów zainteresowanych tematyką CAD/CAM/CAE/PDM/PLM,  którzy chcą się rozwijać w tym kierunku i podnosić swoje kwalifikacje.Na Ambasadora może aplikować każdy student kierunku technicznego, zarówno studiów I stopnia, jak i II stopnia. Jeśli chcesz wziąć udział w programie, wyślij swoje CV i krótką prezentację w Power Point. Prezentacja powinna zawierać informacje o Tobie – przedstaw się nam, napisz, dlaczego chcesz wziąć udział w programie. W prezentacji powinny się też znaleźć Twoje pomysły na aktywności związane z funkcją Ambasadora DPS Software.

 

Zgłoszenia należy przesłać elektronicznie na adres: kariera@dps-software.pl, wpisując w temacie wiadomości: „Ambasador DPS Software- zgłoszenie”. Do programu można zgłaszać się od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 r.

 

Wiecej na stronie.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne IPS

IPS.jpg

 

Po raz kolejny mamy przyjemność ogłosić, że ruszył nabór na Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne IPS. Jeśli masz ukończone studia wyższe, nie więcej niż 30 lat, mówisz dobrze po niemiecku, jesteś zainteresowany wydarzeniami z życia politycznego i społecznego i angażujesz się na rzecz swojej społeczności- to stypendium jest dla ciebie!

Zgłoszenia do 30 czerwca. Szczegóły na stronie.

PROGRAM ROZWOJOWY DLA ABSOLWENTÓW EKSTRAKLASA - CENTRUM DYSTRYBUCJI I OPERACJE SKLEPOWE

Aplikuj do 15 czerwca!

Tesco Ekstraklasa.jpg
letni staż kariera.jpg
Saint Gobain.jpg
Liderzy OZ.jpg
Kv_studentka_05102016-1.jpg
Cinkciarz_praktyki.png

V edycja konkursu „swissstandard.pl Od teorii do praktyki”

OdTeoriDoPraktyki.png

Rusza V, 2017/2018 edycja konkursu na prace dyplomowe organizowanego przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą. Konkurs przebiega w II etapach i skierowany jest do studentów, w którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu oraz pisania i obrony pracy dyplomowej w przyszłym roku akademickim.  Zgłoszenia tematów w I etapie można przesyłać do 30.11.2017. W II- możliwe jest skorzystanie z pomocy merytorycznej i konsultacji z wybranym Partnerem.

Partnerami merytorycznymi i fundatorami nagród- płatnych programów stażowych i wartościowych nagród rzeczowych – są firmy członkowskie Izby, beneficjenci znaku szwajcarskiej jakości „swissstandards.pl”.

Dodatkowe informacje o konkursie : www.odteoriidopraktyki.pl

Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee

Program Eurocash.jpg

Łatwo nawiązujesz kontakty, nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i czujesz się urodzonym sprzedawcą? Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee, poznaj świat biznesu od podstaw i pnij się po szczeblach kariery!

 

Uczestnicy programu mogą rozwijać się w jednej z kilkunastu jednostek biznesowych. Najczęściej są to jednostki: Eurocash Alkohole, Eurocash Franczyza, Faktoria Win, Eurocash Dystrybucja, Eurocash Cash&Carry.

Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat i stanowi dopiero początek Twojej drogi zawodowej. Przy wsparciu Mentora planujesz ścieżkę swojego rozwoju i od Ciebie zależy, jak się ona ukształtuje.

Udział w programie może wymagać zmiany miejsca zamieszkania na terenie całego kraju. Relokację wspieramy dodatkiem mieszkaniowym.

Rekrutacja do Programu trwa cały rok, a moment rozpoczęcia pracy jest ustalany indywidualnie.

 

Więcej informacji:

Management Trainee:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=d9a64c1b007d43b9a804e1f334e85198

 

Sales&Operations Trainee:

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c40591718a344194aedaaac0b7ba95c0

 

Kierownik Hurtowni – Stażysta

https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=49326b558f1d4180899f91c157269510 

PPL Eurocash.jpg
Nokia_summer-trainee-2016.jpg
marsz na staz.jpg

Program Stażowy w Wyborowa Pernod Ricard

staż wyborowa.jpg

 

Prowadzimy dwa programy stażowe: „Dobry Start Procentuje” w biurze w Warszawie i „Zaprocentuj w Wyborowej” w naszych zakładach produkcyjnych w Zielonej Górze i Poznaniu.
 

Co zyskasz odbywając Staż w Wyborowa Pernod Ricard?

- Płatny staż trwający 12 miesięcy
-  Wyjątkową przygodę w świecie marek premium o bogatej historii
-  Samodzielną realizację projektu
-  Możliwość pracy z ekspertami w swojej dziedzinie
-  Wsparcie Opiekuna Merytorycznego, który zadba o Twój rozwój oraz Opiekuna HR, który zapozna Cię ze sposobem pracy i kulturą organizacji
-  Pracę w serdecznej atmosferze wśród ludzi z pasją
-  Elastyczne godziny pracy
 
Więc jeśli:
Jesteś studentem IV, V roku lub absolwentem studiów wyższych
Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2 wg. CEFR
Płynnie posługujesz się programem Excel, Power Point
Świetnie organizujesz swoją pracę i ustalasz priorytety
Masz umiejętności analityczne, a wyciąganie wniosków przychodzi Ci z łatwością
Masz pozytywne nastawienie i jesteś zaangażowana/y
Masz dużą energię do działania i chętnie wychodzisz z inicjatywą

To czekamy właśnie na Ciebie!

Alikuj.

Darmowe zagraniczne kursy

edx.png

Na stronie   www.edx.org znajduje się ciekawa oferta bezpłatnych kursów.  W zależności od zainteresowań można zapisać się na kurs z dziedziny informatyki, ekonomii, sztuki, inżynierii i wielu innych, a nawet uczyć się języków obcych.

Kursy prowadzone są na wielu zagranicznych uczelniach
m.in. Massachusetts Institute of Technology, Harvard University, University of California, Berkeley, California Institute of Technology, Columbia University, Cornell University,Politechnika Federalna w Lozannie, Princeton University, Stanford University, University of Toronto i wiele innych.
Większość kursów jest prowadzona w języku angielskim, ale oferowane są również kursy w języku chińskim, francuskim, hiszpańskim, tureckim oraz kilku innych
 

Uczestnictwo w kursach oferowanych przez organizację jest bezpłatne, jednak jeżeli użytkownik jest zainteresowany otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę, musi uiścić opłatę wahającą się do około 50 do 100 dolarów.

Humanity in Action Fellowship 2017

Programy stażowe w Kongresie Stanów Zjednoczonych oraz Parlamencie Europejskim

Na zgłoszenia czekamy do 29 stycznia 2017!

Nie zgadzasz się na dyskryminację i łamanie praw człowieka? Niepokoi Cię nasilająca się fala mowy nienawiści? Chcesz coś z tym zrobić i działać na rzecz demokracji i zmieniać swoje otoczenie, Polskę lub świat?
Fundacja Humanity in Action Polska zaprasza zainteresowanych/ne studentów/ki i absolwentów/ki z Polski i Ukrainy do udziału w Międzynarodowej Akademii Praw Człowieka i Aktywności Obywatelskiej „Inkubator idei”(Humanity in Action Fellowship 2017). Tegoroczne edycje programu odbędą się w dniach 26 maja – 25 czerwca 2017 r. w Warszawie, Sarajewie i Berlinie oraz od 5 do 30 lipca 2017 r. w Atlancie.

 

Aplikuj już teraz i dołącz do sieci aktywistów działających na rzecz praw człowieka i społeczeństwa obywatelskiego!
Więcej informacji?
http://www.humanityinaction.org/apply
http://uprzedzuprzedzenia.org/humanity-in-action-fellowship-2017/
Email: poland@humanityinaction.org